fbpx
  • Darbo dienomis

    8:00 - 20:00

Estetinis Funkcinis Protezavimas

Estetinis Funkcinis Protezavimas tai yra vienas iš būdų sukurti estetišką ir natūralią šypseną, kuri nereikalaus jokios papildomos priežiūros ir tarnaus ilgus metus. Puikiai tinkantis variantas esant smarkiai pažeistiems, silpniems ar jau protezuotiems dantims atkurti.

Estetinio protezavimo trukmė: 3 vizitai

Estetinio protezavimo eiga:

  • Konsultacija
  • Prieš protezavimo vizitą atvyksite paruošiamajam vizitui kuomet bus surinkti visi reikalingi diagnostiniai duomenys (nuotraukos, žandikaulių atspaudai, sukandimo registravimas), išrinksite pageidaujamą dantų formą ir spalvą. Gydytoja paaiškins kaip reikėtų pasiruošti estetiniam protezavimui, bei bus atsakyta į visus Jūsų klausimus.
  • Sekančio vizito metu Jums bus pamatuota nauja šypsena ir tuomet gydomi dantys bus paruošti protezavimui, po ko gydytoja nuims dantų atspaudus ir uždės estetiškus laikinus plastmasinius vainikėlius su kuriais busite iki kito vizito.
  • Kito vizito metu gydytoja nuims laikinus vainikėlius ir pamatuos naujus keramikinius vainikėlius bei laminates, po ko juos pricementuos prie Jūsų dantų. Vizito pabaigoje gydytoja įvertins Jūsų naują šypseną bei sukandimą ir esant poreikiui pritaikys.
  • Po 1-2 sav. pakviesime kontrolei, kuomet bus vertinamas galutinis rezultatas, atliekamos nuotraukos ir suteikta visa informacija dėl tolimesnės dantų priežiūros.

Keramikos vainikėliai bei laminatės yra užsakomi ir gaminami vienoje geriausių Lietuvoje dantų technikų laboratorijoje iš premium klasės keramikos.