fbpx
  • Darbo dienomis

    8:00 - 20:00

Image Alt
Komanda

Apie Mus

Tikslas

Stiprūs kartu

Tik turint stiprią komandą galima pasiekti išskirtinių rezultatų.

Mūsų Estetinės Odontologijos Klinikoje kuriant šypsenas dalyvauja ne tik gydytoja odontologė, bet ir jos asistentė, kuri užtikrina kliento komfortą ir sklandžią gydymo eigą. Burnos higienistė rūpinasi burnos higiena ir profilaktika, o dantų technikas, tiesiogiai dalyvauja kuriant laminačių ar vainikėlių dizainą ir architektūrą. Nuolatinis tobulėjimas ir investavimas į mokymasį, nuoširdumas ir dėmesingumas kliento poreikiams geriausiai apibūdintų mūsų komandą. Susipažinkime!

Odontologas Vilniuje Dantistė Gydytoja Odontologė Estetinio Plombavimo Specialistė
Gydytoja
Gydytoja Odontologė

Agnieška Majevska

Šypsena pasako daugiau negu tūkstantis žodžių, ji suteikia pasitikėjimo savimi, transformuoja, atveria naujus gyvenimo kelius. Mano misija - sukurti išskirtinę ir unikalią šypseną kiekvienam savo pacientui. Šypsena, kuri pabrėžtų jo charakterį ir gyvenimo stilių, bei suteiktų jėgų vidiniams pokyčiams. Taikau patikimus ir minimaliai invazyvius gydymo sprendimus, naudoju premium klasės medžiagas. Sukurta šypsena ne tik yra estetiška, daug dėmesio yra skirta funkcijai, kad restauracijos tarnautų ilgai ir kokybiškai. Užtikrinu, kad pacientas jaustusi saugiai ir komfortiškai, įsiklausau į poreikius ir norus, tuo pačiu pasirūpinu, kad gydymo eiga vyktų sklandžiai ir lengvai. Keliu sau ir savo personalui labai aukštus kokybės standartus. Savo pacientams visada siūlau tokį gydymo planą, kurį atlikčiau sau ar savo artimiesiems.

Išsilavinimas: Odontologė, Odontologijos Magistras, Vilniaus Universitetas
Kompetencijos sritys: estetinė ir funkcinė odontologija, šypsenos dizainas
Darbo patirtis: 8+ metai, virš 3000 aptarnautų pacientų
Profesinis tobulinimasis: nuolatinis dalyvavimas konferencijose ir mokymuose Lietuvoje bei pasaulyje: Londonas,  Los Angel’as,  Sant Peterburgas, Maskva, Varšuva, Budapeštas
Pomėgiai: knygos ir puodelis puikaus espresso