fbpx
  • Darbo dienomis

    8:00 - 20:00

ŠYPSOKITĖS DRĄSIAI

Kiekvienas mūsų esame skirtingi ir nerasime dviejų vienodų žmonių ar dviejų vienodų situacijų. Kiekvieno žmogaus šypsena yra kitokia, išskirtinė ir tinkanti tik jam.

Dr.Majevska planuojant Jūsų naują šypseną atsižvelgia į Jūsų veido bruožus ir dominuojančias formas, tai yra derinama su Jūsų charakteriu ir įvaizdžiu ir žinoma su Jūsų pageidavimais, Jus pats galite pasirinkti Jums patinkančias šypsenos charakteristikas ir pagal visą tai yra sukuriama Jums labiausiai tinkanti natūrali šypsena, kuri gali būti tobulai netobula, arba tiesiog tobula.

Šypsena susideda iš daugelio elementų, kuriuos būtina įvertinti ir jeigu reikia koreguoti.

Raudonoji estetika – tai Jūsų dantenų architektūra, vertinama yra dantenų forma, reljefas, atsižvelgiame į dantenų trūkumą ar perteklių, pagal tai atliekamas dantenų liftingas arba dantenų priauginimas.

Baltoji estetika – tai Jūsų dantys, įvertiname jų formą, pažeidimus, nudilimus, spalvą.

Šypsenos rėmas – tai Jūsų lupos, būtina įvertinti ir jas, nes gražus rėmas puošia paveikslą. Vertiname lūpų formą, mobilumą ir asimetrijas, o jei yra poreikis siūlome korekcijas.

Šypsenos atrama – tai Jūsų šoniniai dantys, jei jų trūksta arba jie yra sugedę, pažeisti ar nudilę, juos būtina restauruoti, atkurti arba sukurti taisyklingą ir patogų sukandimą, priešingu atveju sukandimas bus traumuojantis, tuomet gali atsirasti smilkininio apatinio žandikaulio sąnario sutrikimai, didėja tikimybė nusiskelti priekinius dantis.

Projektuojant šypseną atsižvelgiame į visumą, deriname estetiką su funkcija, tokiu būdu galime pasiekti nepriekaištingų rezultatų. Savo arsenale turime skirtingų gydymo metodikų norimam rezultatui pasiekti (plombavimas, protezavimas, dantų tiesinimas), todėl įvertinus visą informaciją pasiūlysime Jums optimaliausią gydymo sprendimą.

Šypsenos sukūrimas yra stiprus Jūsų gyvenimą transformuojantis įvykis. Norėsite šypsotis visur ir visiems, jausitės kupini energijos ir pasitikėjimo savimi. Kaskart pažiūrėję į veidrodį Jus matysite sėkmingą ir laimingą žmogų. Šypsena keičia ir aplinkiniai tikrai tą pastebės, bet ne galės įvardinti priežasties, tai bus Jūsų paslaptis.